• بنر
  • بنر
  • بنر

 

 

 

هتل مرکزی ایران

 

هتل مرکزی ایران یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین هتل های تهران، با بنای تاریخی و ثبت شده در سازمان میراث فرهنگی در سال 1312 با نام هتل سانترال افتتاح گردید.این بنا در سال هزار و سیصد و هشتاد و شش توسط مهندسین داخلی کشور بازسازی گردید و هم اکنون با بیش ازهشت دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ارائه خدمات اقامتی صنعت توریسم آماده خدمتگزاری میباشد.

 

 

 

 

 

هتل مرکزی ایران

 

واقع شدن این هتل در مرکز پایتخت امکان دسترسی به مراکز تجاری از جمله بازار بزرگ تهران، ادارات دولتی و نیز بانکها و بیمارستانهای بزرگ شهر و نهایتا سفارتخانه های کشورهای آلمان - انگلیس - ترکیه - روسیه - و فرانسه را فراهم نموده است.از نقطه نظر تردد و امکان دسترسی سریع میهمانان به وسائل حمل و نقل عمومی پایتخت ایستگاههای مترو و اتوبوسهای تندرو و خطوط بی آر تی در فاصله بسیار نزدیکی از هتل واقع شده اند.

 

 

 

                          

 

 

خدمات و امکانات هتل مرکزی

 

 

هتل مرکزی ایران با دسترسی آسان به مراکز متعدد تاریخی، دیدنی ومجاورت با موزه های کاخ گلستان، دروازه تهران,موزه گلستان,موزه ملی,موزه آبگینه و.... امکان سفری خوش و به یاد ماندنی را برای شما فراهم می کند

 

 

 

 

روم سرویس هتل مرکزی ایران به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی به میهمانان گرامی می باشد وکلیه اتاق های هتل مجهز به یخچال تلویزیون تلفن اینترنت پرسرعت مبلمان سرویس بهداشتی تهویه مطبوع می باشد

 

 

 

 

مدیریت هتل مرکزی ایران سالی یک بار اقدام به بازسازی ونوسازی تجهیزات هتل می نمایید . تا هتل همیشه برای میهمانان زیبا و جذاب به نظر آید.

 

 

 

 

 ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

  

 

 

 

 

آدرس : تهران خیابان لاله زارنو نرسیده به چهار راه منوچهری پایین تر از پارکینگ طبقاتی شماره 419

تلفن : 982133115764+  موبایل : 989123572399+

فکس : 982133962813+ 

واتس آپ / تلگرام/ وی چت : 989123572399+

hotelmarkazi@gmail.com : ایمیل

info@hotelmarkazi.com